• Text Hover
  • Text Hover
dr Marcin Soboń

Koneser memów, ale tylko tych, które udostępnia na fejsie Twój ojciec. Doktor nauk społecznych, który na koncie ma wiele naukowych publikacji i szufladę pełną nieopublikowanego fan fiction z załogą USS Enterprise w roli głównej. Pamięta otwarcie pierwszego w Polsce McDonalda, choć nie tak dobrze jak wynalezienie parowozu. Być może go znasz, to on zespoilerował Ci „Szósty zmysł”, „Fight Club” i poinformował, że Święty Mikołaj nie istnieje kiedy byłeś dzieckiem.

  • Text Hover
Michał Sosnowski

Człowiek wielu twarzy. Z jednej strony aktywista i wegetarianin, z drugiej producent muzyczny i entuzjasta piw. Za dnia miłośnik filmów, w nocy preferuje kinematografię klasy B i C. Atleta posiadający specjalne buty do biegania. Podobno nawet ich używa.


  • Text Hover
Łukasz Ziobro

Biurowe Yeti. Jego istnienie dla niektórych jest elementem spekulacji i niedopowiedzeń. Grafik, pasjonat dobrej literatury oraz montażysta samouk. Podobno prędzej McDonald zrezygnuje z serwowania mięsa niż Łukasz z dobrej książki lub jeszcze lepszego filmu. Ostoja spokoju, w obliczu apokalipsy dokończyłby zaplanowaną pracę a później poprosił o urlop. Miłośnik żartów z równie długą brodą co jego własna.